Cute And Fluffy

Just another WordPress site

رونی ویلان که در سال 1961 شروع به کار کرد، در طول لیگ کوچک ایرلندی، زودتر از آن که با امضای لیورپول در دلال ارز کوین پیزلی در سال 1979 با آن 35000 پوند کم‌هزینه ظاهر شد، درباره این کار هاکی شروع کرد. چون او شروع کرد که کاپیتان هر میخانه ای با حدود هفتصد ظاهر برای لیورپول است.

ویلان در ابتدا یک فوتبالیست ماهر خط میانی بود، کسی که می‌توانست هر زمان که حریف می‌خواست دو بطری را ترک کند، او این اولین بازی را در کنار استوک جامعه در طول سال 1981 ساخت و اولین بازی را با استفاده از یک گل نهایی در طول پیروزی 3-0 انجام داد.

یکی دو سال 1981-1982 به این واقعیت تبدیل شده بود که رونی ویلان یک اولین تیم اختصاصی لیورپول را شروع کرد، چند سال خوب که به لیورپول نگاه می‌کردیم که لیورپول هر نوشیدنی لیگ کوچکی را با استفاده از ویلان برای گلزنی چندین برنامه در کنار اسپرز در طول بازی نهایی، تضمین می‌کرد. در نتیجه لیورپول برای تضمین هر برند لیگ لیتل  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد تلاش کرد، حتی اگر هر زمان که برای این دو سال جامع به اندازه کافی بود، در ابتدا ویلان در زمانی که فوتبالیست نوجوان در یک سال یا بیشتر بود، رای داده شد.

ویلان با تجربه پیروزی در این پست هافبک در درون تیم فوق‌العاده ری کندی، بی‌هیچ دلیلی به دنبال این عمق در این تیم فوق‌العاده لیورپول بود. اینها از نام تجاری لیگ کوچک و همچنین لیتل درینک در این چند سال خاص استفاده می کنند، و از گلزنی ویلان برای دومین بار در طول بازی نهایی، آن زمان در کنار منچستریونایتد استفاده می کنند.

زمانی که در سال 1984 لیورپول موفق به کسب یک سه گانه خوب برای جام ها شد، اساساً جزئیات برای لیورپول بهتر شد. در جام تا آخرین نقطه خود در زمان.

علی‌رغم یک جام باورنکردنی خوب که در طول سال 1985 به میزان قابل توجهی کمتر شد، رونی ویلان تا سال 1985/1986 چند سال خوب را پشت سر گذاشت، عمدتاً به این دلیل که لیورپول به محض مبارزه با اورتون با چالش‌های مرسی ساید در هر لیگ لیتل درینک همراه با FA Drink پیروز شد. نهایی شد.

زمانی که رونی به دلیل مشکلات زیادی در سالهای 1987/88 به دلیل از دست دادن این تیم فداکار که نایجل اسپکمن را از دست داد، در این چند سال به عقب برگشت و از طریق مصدومیت مداوم آلن هانسن، کاپیتان میخانه ساخته شده ظاهر شد. عمدتاً به این دلیل که لیورپول در دو سال 1988/89 در هر نوشیدنی FA پیروز شد، با این حال، در هر برند لیگ کوچک به سختی فراموش شد، عمدتاً به این دلیل که آرسنال در طی چند سال در دقایق نهایی گلزنی کرده است که هر برندی را تسخیر می کند.

ویلان در ابتدا بخشی از تیم لیورپول بود، این واقعیت که در طول سال 1990 هر برندی را پس گرفت، اما در نتیجه مشکلات و همچنین شروع برای رقبای مختلف، ظاهر رونی ویلان که برای لیورپول طراحی شده بود، قطعاً این روزها رو به کاهش بود، با وجود احیای خوب کارگزار ارز Graeme. این روزها یا هفته‌ها برای لیورپول به‌عنوان ارقام به چشم می‌خورد، عمدتاً به این دلیل که او مسابقه‌ای را برای این منظور با رقبا ملاقات کرد، به عنوان مثال باب مک منمن به همراه جیمی ردنپ و او لیورپول را قرار داد که ساوتند یونایتد در سال 1994 با کسب 443 نگاه همراه با با به ثمر رساندن 73 برنامه، او ممکن است همیشه یک افسانه خوب تیم فوتبال لیورپول را ادامه دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *